Sala Zabaw URWIS w Sanoku

Nasza kolejna propozycja to doskonała rozrywka dla wszystkich dzieci, nie tylko w deszczowe dni. Wiadomo, że pogoda czasami nie pozwala na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czym wtedy zająć nasze dzieciaki? Sala Zabaw URWIS mieszcząca się w Sanoku oferuje wesołe i kreatywne zabawy dla mniejszych i większych dzieci.

W „Urwisie” na pewno nie zabraknie pomysłów na przyjemne chwile spędzane na zabawie. Organizatorzy i animatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, takich jak przykładowo konkursy, warsztaty artystyczne i kreatywne czy zajęcia muzyczno-ruchowe. Znajduje się tutaj wiele miejsc na różne rodzaje zabaw, między innymi basen z kulkami czy chociażby sala ze stolikami i krzesełkami, gdzie nasze pociechy mogą zająć się czytaniem, malowaniem i rysowaniem. Są także elektroniczne stoły do gier dla starszych dzieci. Jest i wypożyczalnia strojów, gdzie dzieciaki mogą się dowolnie przebierać za różne bajkowe postaci i odgrywać przedstawienia. Oczywiście zgromadzono tutaj ogromną liczbę wszelakich zabawek, ze szczególnym naciskiem na zabawki edukacyjne.

Organizacja przyjęć, imprez, ferii i półkolonii dla dzieci

Sala Zabaw URWIS posiada bardzo rozbudowaną ofertę jeżeli chodzi o organizowanie imprez dla dzieci. Można tutaj urządzić urodziny lub imieniny, przyjęcia rodzinne, bale dla dzieci, imprezy dla przedszkoli, szkół i instytucji, imprezy firmowe/plenerowe dla dzieci, a także imprezy integracyjne wyjazdowe. Możliwe jest także zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w domu lub jakimś niepowtarzalnym miejscu.

Kolejnym pomysłem na zorganizowanie interesującej rozrywki dla dzieciaków są ferie i półkolonie. Składają się one z cyklu zajęć, podczas których milusińscy spędzają czas na fantastycznej zabawie, a także na warsztatach plastycznych i ćwiczeniach ruchowych. Jest to z pewnością doskonałe rozwiązanie na spędzenie ferii, zwłaszcza w mieście. Dzieci mogą w tym czasie poszerzać swoją wiedzę, uczyć się nowych umiejętności, zawierać nowe przyjaźnie. Zajęcia przygotowywane są w taki sposób, aby były zgodne z zainteresowaniami i upodobaniami dzieci w różnym wieku. Oczywiście zapewniona jest profesjonalna opieka animacyjna oraz doświadczona kadra pedagogiczna.

 

Inne propozycje w ofercie „Urwisa”

Ciekawą i skierowaną do rodziców propozycją jest opieka nad dzieckiem, gdy dorośli mają do załatwienia jakieś ważne sprawy i nie mogą zabrać ze sobą pociechy. Często zdarzają się sytuacje, gdy mamy na głowie większe zakupy lub sprawy urzędowe i sprawniej byłoby zająć się tym samemu. Wówczas możemy zostawić dziecko pod opieką obsługi w Sali Zabaw „Urwis”. Mogą być Państwo pewni, że dzieci otrzymają należytą opiekę i nie będą się ani przez chwilę nudzić. Spędzą ten czas na zabawie z rówieśnikami.

Sala Zabaw URWIS organizuje również zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży – jest to Akademia Tańca YOU & U. Na zajęciach dzieci mogą się nauczyć różnych stylów tanecznych, a są to między innymi taniec współczesny, taniec towarzyski, taniec disco i taniec nowoczesny typu hip-hop. Lekcje prowadzone są przez profesjonalną instruktorkę tańca. Dzieci uczą się prostych układów tanecznych i choreograficznych, które dostosowane są do wieku oraz umiejętności uczestników. Takie zajęcia to także nauka utrzymywania właściwej postawy, elegancji, a także dyscypliny.

Rodzice mogą spędzić czas w naszej kawiarni. Oferowane są napoje takie jak kawa, herbata czy gorąca czekolada, a także pyszne ciasta i inne słodkości. Dzieciaki na pewno zachwycą się wspaniałymi lodami i napojami owocowymi. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12 – 20, natomiast w sobotę i w niedzielę w godzinach 10 – 20.

Zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Sali Zabaw „Urwis”.

Sala Zabaw URWIS

Sanok

Aleja Wojska Polskiego 30 (naprzeciwko Areny Sanok)

tel. 515-333-802, 503-015-633

e-mail: urwissanok@tlen.pl

Słoneczna Kraina